Milí cestovatelia, radi Vám pripravíme individuálnu dovolenku na mieru do najkrajších destinácii Talianska. Môžete si vyberať z rôznych typov ubytovania- apartmány priamo na pláži, luxusné rezorty určené náročnejším cestovateľom, hotelové ubytovanie so stravou alebo autentické rodinné usadlosti na vidieku. Cestovať môžete kedykoľvek počas roka na akýkoľvek počet nocí či už cestujete sami, v páre, s priateľmi alebo rodinou. Radi Vám zorganizujeme aj firemný teambuilding.

Počas roka však organizujeme aj obľúbené SKUPINOVÉ POBYTY. Neváhajte nám napísať a pošleme Vám aktuálnu ponuku pobytov.

Počas skupinových pobytov zažívame spolu autentický program, ktorý sme pre Vás starostlivo vyberali a pripravovali. Na pobyte si môžete zacvičiť jogu, spoznávať krásy krajiny so sprievodcom, ale aj oddychovať. Program je dobrovoľný. Tieto pobyty sú vždy plné krásnych momentov, nezabudnuteľných zážitkov a stretnutí. Tešíme sa na Vás a do skorého videnia na niektorom z nich 😊.

V prípade záujmu o skupinový pobyt alebo dovolenku na mieru nás neváhajte kontaktovať: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

sardinia

sicilia

apulia

toskansko

valdobbiadene

slovensko