Relax pobyt na Sardínii

Relax pobyt na Sardínii 5.6.2022 - 12.6.2022

8 dní / 7 nocí

Rey Beach Club ***

individuálne stravovanie

letecky z Viedne

cena od 597,- EUR

Srdečne Vás pozývame na oddychový pobyt na prekrásny ostrov Sardínia známy aj ako karibik stredomoria. Nikde inde v oblasti stredozemia nie je možné nájsť pláže, more a prírodu takej krásy a kvality ako práve tu, najviac farbou a bohatstvom pripomínajúce Karibik.  Niet sa čomu diviť – priezračné čisté more, krásne pláže, krasové oblasti, horské masívy, kultúrne pamiatky a spústa výrobkov tradičných remesiel – to všetko vytvára ideálne podmienky aj pre náročných turistov...

Doprava: letecky Viedeň-Cagliari-Viedeň, súkromný transfer do rezortu. Celá skupina letíme spoločne.

Ubytovanie: V apartmánoch-jedno až dvojpodlažních domčekoch v príjemnom sardínskom rezorte Rey Beach Club 3* a priamo na prekrásnej dlhej pieskovej pláži považovanej za jednu z najkrajších na ostrove. Každý domček/ apartmán má vlastný vchod a terasou s posedením. Apartmány ležia v pekných upravených záhradách. V rezorte je bazén, bar, reštaurácia a súkromná pláž s plážovým servisom-slnečník s ležadlami. Potraviny, rybár. Trh a obchodíky sú vzdialené len pár minút chôdze.

Strava: individuálne. Každý apartmán má kompletne vybavenú kuchynku a tak sa môžete stravovať vo svojom apartmáne alebo individuálne v niektorej z okolitých reštaurácii.

 

Program:

1.deň:
Odlet z Viedne do Cagliari, kde nás bude čakať súkromný transfer a odvezie nás priamo do našeho rezortu. Pobyt zahájíme prípitkom a ubytujeme sa.

2-7.deň:
Oddych pri mori. V prípade záujmu Vám poradíme, čo sa dá v okolí navštíviť, objednáme masérku a doporučíme výlety.

8.deň:
Posledný deň odlietame až večer, tak si ešte užijeme celý deň na pláži. Odvoz na letisko v Cagliari a odlet do Viedne.

Cena pobytu od 597,- EUR zahŕňa: letenku Viedeň-Cagliari-Viedeň so základnou príručnou batožinou o rozmeroch 40 x 20 x 25 cm (možnosť doobjednať aj väčšiu do podpalubia), miestenkou v lietadle a poplatkom za zakúpenie letu, ubytovanie v dvojlôžkovom apartmáne s terasou a kompletne vybavenou kuchynkou v kvalitnom rezorte 3*, posteľné prádlo, uteráky a osušky, slnečník s ležadlami na pláži a pri bazéne, klubová karta na aktivity v rezorte, delegát a úvod do taliančiny cestou z letiska, súkromný transfer letisko-rezort-letisko, miestny poplatok, uvítací prípitok, poistenie insolventnosti CK.

Letenku Vám zabezpečí naša CK alebo si ju môžete zakúpiť sami. Jedná sa o pravidelné letecké linky, preto sa aj ceny leteniek menia každým dňom. Preto neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr. Uvedená cena platí do 13.apríla 2022, neskôr sa môže zvýšiť v závislosti od cien leteniek.

K pobytu si môžete priplatiť cestovné poistenie Union 4 Eur/osoba/deň (dobrovoľné).

 Príjemný pobyt s CK Bellavita!