Poznávací pobyt a Yoga v Puglii S Nina Menkynová 21.9.2022 - 25.9.2022

Poznávací pobyt a Yoga v Puglii S Nina Menkynová 21.9.2022 - 25.9.2022

5 dní / 4 noci

Leonardo Trulli resort ****

individuálne stravovanie

letecky z Viedne

cena od 889,- EUR

Srdečne Vás pozývame na tento výnimočný zážitkovo oddychový pobyt spojený s cvičením yogy s vynikajúcou lektorkou yogy Ninou Menkynovou.
Puglia, známa jako opätok Talianska, patrí k tým najkrajším a najautentickejším miestam, ktoré môžete v Taliansku navštíviť. Prekrásny, divoký a málo turistický región, ktorý svojou architektúrou očarí každého. Je to raj dobrého jedla, vína a zaujímavých mestečiek, ktoré môžeme poznať aj z filmov. Vydajte sa s nami objaviť jeho čaro. Program je vyskladaný tak, aby sme si odniesli to najkrajšie z Puglie.

Doprava: letecky Viedeň-Bari-Viedeň, súkromný transfer do rezortu. Celá skupina letíme spoločne.

Ubytovanie: V tradičnej južanskej usadlosti (maserrii) s Leonardo Trulli resort 4*-pri mestečku Locorotondo. Rezort je oázou pokoja, má krásny vyhrievaný bazén so slanou vodou, reštauráciou, kde sa varí prevažne z vlastne dopestovaných surovín a spĺňa požadavky náročnějších cestovateľov. Ubytovanie v malých prízemních domčekoch v prekrásnej záhrade.

Strava: raňajky a individuálne stravovanie v reštaurácii rezortu alebo v mestečkách počas výletov.

 

Program:

1.deň:
Stretneme sa na letisku vo Viedni a spoločne odletíme do Bari. Let trvá necelú hodinu a pol. Na letisku nás bude čakať súkromný transfer, ktorý nás cestou do rezortu odvezie do čarovného mestečka Matera, zapísaného v UNESCO, mesta, kde zastal čas a jeho architektúra je doslova dychberúca. Vo večerných hodinách presun do masserie na ubytovanie, uvítací prípitok spojený s drobným občerstvením.

2.deň:
Ranná yoga (dobrovoľné) a nasledujú bufetové raňajky s dobrou talianskou kávou. Voľný program a oddych pri bazéne. Podvečerná yoga (dobrovoľné).

3.deň:
Ranná yoga (dobrovoľné) a nasledujú bufetové raňajky s dobrou talianskou kávou. Okolo 10.00 odchod súkromným transferom do autentického mestečka Alberobello. Na obed sa presunieme na pobrežie a užijeme si oddych pri mori. Okolo 17.00 výlet po meste Monopoli, vychutnáme si typické talianske aperitívo o 20.00 odchod na ubytovanie.

4.deň:
Ranná yoga (dobrovoľné) a nasledujú bufetové raňajky s dobrou talianskou kávou. Voľný program a oddych pri bazéne. V prípade záujmu prechádzka do typického južanského mesta Locorotondo, ktoré je obľúbené medzi joginmi z celého sveta. Možnosť zacvičiť si jogu v lokálnom jogovom centre. Návrat na ubytovanie do masserie.

5.deň:
Ranná yoga (dobrovoľné) a nasledujú bufetové raňajky s dobrou talianskou kávou. Voľný program a oddych pri bazéne. V neskorých poobedňajších hodinách odchod súkromným busom na letisko. Arrivererci! Šťastnú cestu domov.

Cena pobytu od 889,- EUR zahŕňa: Letenku s príručnou batožinou, súkromný transfer z letiska len pre našu skupinu a všetky transfery na výlety, ubytovanie v tradičnom apúlskom rezorte s bazénom 4*, raňajky, uvítací prípitok a občerstvenie, posteľné prádlo, uteráky a osušky, každodenné upratovanie izieb, 2 x denne yoga s Ninou (dobrovoľné), delegát a lokálny sprievodca na výletoch, miestny poplatok, poistenie insolventnosti CK.

Letenku Vám zabezpečí naša CK. Jedná sa o pravidelnú leteckú linku a ceny leteniek sa menia každým dňom. Preto neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr. Uvedená cena platí do 10.apríla 2022, neskôr sa môže zvýšiť v závislosti od cien leteniek.

K pobytu si môžete priplatiť cestovné poistenie Union 4 Eur/osoba/deň (dobrovoľné).

Možnosť prispôsobiť program požiadavkám skupiny.

 Príjemný pobyt s CK Bellavita!