Yoga s Ninou na Sardinii

Yoga s Ninou na Sardínii 29.5.2022 - 5.6.2022

8 dní / 7 nocí

Apartmánový rezort Free Beach Club ****

plná penzia

letecky z Viedne

cena od 926,- EUR

Pozývame Vás na obľúbený relaxačno-aktívny pobyt na krásnom ostrove v karibiku stredomoria na Sardínii s vynikajúcou lektorkou yogy Ninou Menkynovou.

Doprava: letecky Viedeň-Cagliari-Viedeň, súkromný transfer do rezortu max. do 1 hod. Celá skupina letíme spoločne.

Ubytovanie: V príjemnom stredomorskom rezorte Free Beach Club 4*, priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei, ktoré leží na jednej z najkrajších pláží na Sardínii. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. K ubytovaniu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami. Pekné, čisté a kľudné miesto, ako stvorené na oddych. Rezort sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra mestečka, kde nájdete obchodíky, kaviarne, zmrzlinu, potraviny, trh so suvenírmi a iné. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru.

Strava: plná penzia formou bufetových stolov vrátane vína a vody (raňajky, obed, večera)

 Yoga: v programe pobytu je 2 x denne yoga s vynikajúcou lektorkou, koučkou a terapeutkou Ninou Menkynovou. Z pohľadu yogy je pobyt vhodný aj pre tých, ktorí by s cvičením yogy chceli začať alebo sa stále cítia ako začiatočníci. Nina počas hodín kladie dôraz na to najvhodnejšie technické prevedenie pozícii, aj pre každého individuálne. Cvičenie je dobrovoľné.

 

Program:

1.deň:
Stretneme sa na letisku vo Viedni a odletíme do Cagliari, hlavního mesta Sardínie. Let trvá necelé dve hodiny. Na letisku nás bude čakať súkromný transfer, ktorý nás odvezie do rezortu. Ubytujeme sa, navečeriame a pri bazéne zahájíme pobyt pri uvítacom prípitku.

2-7.deň:
Ranná yoga (dobrovoľné) a nasledujú bufetové raňajky s dobrou talianskou kávou. Voľný program, relax na pláži, pri bazéne, viacchodový obed, nekonečne krásne a dlhé prechádzky po pláži, podvečerná yoga (dobrovoľné) a večera.

8.deň:
Posledný deň odlietame až večer, tak si ešte užijeme celý deň na pláži a pri yoge a dobrej strave.

Cena pobytu od 926,- EUR zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard v 4* rezorte, plná penzia (raňajky, obed, večera) vrátane vína a vody, posteľné prádlo, uteráky a osušky, každodenné upratovanie izieb, 2 x denne yoga s Ninou (dobrovoľné), slnečník s ležadlami na pláži a pri bazéne, klubová karta, delegát, súkromný transfer letisko-rezort-letisko, miestny poplatok, uvítací prípitok, poistenie insolventnosti CK.

Cena okrem všetkého horeuvedeného nezahŕňa letenku. Na výber sú dva priame lety Viedeň-Cagliari-Viedeň s Austrian Airlines a Ryanair. Momentálne veľmi nízke ceny leteniek od 70 Eur a tak môžete mať pobyt All inclusive už za 996 Eur. Letenku Vám zabezpečí naša CK alebo si ju môžete zakúpiť sami. Jedná sa o pravidelné letecké linky, preto sa aj ceny leteniek menia každým dňom. Preto neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr. Uvedená cena platí do 13.apríla 2022, neskôr sa môže zvýšiť v závislosti od cien leteniek. 

K pobytu si môžete priplatiť cestovné poistenie Union 4 EUR/osoba/deň (dobrovoľné).

Možnosť prispôsobiť program požiadavkám skupiny.

 Príjemný pobyt s CK Bellavita!