Joga s Juditou Nagyovou pôsobiacou v Berlíne a donedávna v jogovom štúdiu Prakriti

Rezort Free Beach Club  ****, Costa Rei

8 dní / 7 nocí

plná penzia

letecky

cena od 990 EUR

 

Cvičiť budeme Ashtanga yogu každé ráno od nedele 28. mája do piatku 2. júna, vždy od 7:00 pred raňajkami. Súčasťou programu v pondelok, stredu a piatok budú aj krátke workshopy s jogovou tematikou. Zameriame sa na kontrolu dychu (pránajámu), históriu a filozofiu jogy, meditáciu a v neposlednom rade bude priestor aj pre všetky vaše otázky. Ashtanga (Aštanga) Yoga je tradičná škola jogy s koreňmi siahajúcimi cez 5000 rokov dozadu. Je to dynamický systém jogy založený na dychu, pohybe, striedaní pozícií v definovaných a opakujúcich sa sériách, disciplíne a dlhoročnom štúdiu. Tento štýl jogy pracuje s vnútorným ohňom (agni), ktorý v spojení s dychom a pozíciami rozpúšťa a vytláča toxíny z tela, dáva veľmi silné a pevné, no zároveň ohybné a zdravé telo. Ashtanga joga je vysoko energetické cvičenie vhodné aj pre začiatočníkov, ktoré podporuje rovnováhu, silu a flexibilitu tela. Ide o najkomplexnejší systém cvičenia jogy, ktorý je liečebnou metódou.

Ubytovanie: V príjemnom a komfortnom sardínskom rezorte Free Beach Club 4*, priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei, ktoré leží na jednej z najkrajších pláží na Sardínii. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. K ubytovaniu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami. Pekné, čisté a kľudné miesto, ako stvorené na oddych. Rezort sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra mestečka, kde nájdete obchodíky, kaviarne, zmrzlinu, potraviny, trh so suvenírmi a iné. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru .

Stravovanie: plná penzia formou bufetových stolov vrátane vína a vody (raňajky, obed, večera)

Doprava: cesta tam: letecky z Bratislavy do Alghera a naspäť z Cagliari do Viedne, priamy let, transfer objednaným lux.autobusom do Costa Rei cestou tam cca 4,5 hod a cestou naspäť 1 hod. 

Cena zájazdu od 990,- EUR zahŕňa (pre prihlásených do 1.Februára 2017 platí cena 929 Eur, neskôr sa môže zmeniť ak sa zvýši cena leteniek). Priamy let, vrátane všetkých poplatkov (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do  8 kg a veľká batožina do podpalubia s váhou 15 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Oleandri v 4* rezorte, plná penzia (raňajky, obed, večera ) formou švédskych stolou vrátane vína a vody, postelné prádlo, uteráky a osušky, záverečné upratovanie, cvičenie jogy, slnečník s lehátkami, slovenský sprievodca počas celej doby pobytu, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si ku zájazdu (nepovinné):

Príplatok za obsadenosť dvojlôžkovej izby jednou osobou 200 Eur

Príplatok za izbu s výhľadom na more (60 Eur/osoba, 120 Eur/izba)

Príplatok za izbu Superior (vyšší štandard izby, výhľad na more a slnečník na pláži v 1 al.2 rade (120 Eur/osoba)

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (16,00,- Eur/pobyt)