Jogový pobyt na pobreží Costa Smeralda s Martinou Zaťkovou zo štúdia LightHouseClub

Apartmánový rezort Puntaldia ****

8 dní / 7 nocí

bez stravy

letecky z Bratislavy

cena 630 EUR

Ubytovanie: v apartmánových vilkách s kompletne vybavenou kuchyňou v krásnej upravenej záhrade s bazénom v 4* rezorte Puntaldia priamo na golfovom ihrisku v známej oblasti Costa Smeralda v tesnej blízkosti nádhernej pláže s bielym pieskom La Cinta. Veľmi pekná luxusná oblasť, nádherné vily v okolí, prístav, obchodiky, bary, reštaurácie a supermarket. Netreba auto, všetko je v tesnej blízkosti . Pláž La Cinta má jemný biely piesok a tyrkysové more a je jedna z najkrajších na ostrove.

Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru.

Stravovanie: Individuálne. Každý apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu, kde si môžu klienti sami variť z kvalitných talianskyh surovín. Priamo v rezidencii sú potraviny, reštaurácie a bary. 

Doprava: letecky z Bratislavy do Alghera, priamy let, odlet z BA 16.Septembra, odlet zo Sardínie 23 Septembra, transfer objednaným lux.autobusom do Puntaldie je cca 1,5 hod.

Joga: Denne joga s Martinou Zaťkovou z jogového štúdia LightHouseClub. Jogamatky máme k dispozícií. Cvičiť sa môže na ploche pri bazéne, alebo v rámci rezortu v záhrade, alebo priamo na nádhernej pláži s bielym pieskom vzdialenej cca 5-10 min. chôdze.

Cena zájazdu 630,- Eur zahŕňa (je garantovaná pri zaplatení zálohy do 31.Marca, do 31.Mája 720 Eur, do 16.Júna 790 Eur): Leteckú dopravu z BA vrátane všetkých poplatkov a príručnej batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do  10 kg) a kabelky alebo menšej tašky, transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvoj až štvormiestnej vilke v 4* rezidencii, postelné prádlo a uteráky, záverečné upratovanie, slovenský sprievodca k dispozícii, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si k zájazdu:

Veľkú 15 kg batožinu do podpalubia 54 Eur a 20 kg za 70 Eur.

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (16 Eur/pobyt)