Ubytovanie: Tradičná toskánska usadlosť s bazénom, ubytovanie v apartmáne s výhľadom na okolité vinice a historické mestečko, veľmi pekné miesto, kde cítiť históriu, do detailov zariadené apartmány spĺňajú požiadavky aj náročnejších klientov.

Strava: raňajky formou bufetu a 1 x toskánska večera zložená z viacerých chodov spojená s ochutnávkou lokálnych vín

Doprava: vlastná doprava

Čo všetko počas pobytu zažijete?
Tento obľúbený zážitkový pobyt doporučujeme každému, kto má rád pravé Taliansko, dobré jedlo a víno. Vybrali sme pre Vás krásne tradičné ubytovanie v srdci Toskánska obkolesené vinicami a olivovníkmi. Počas pobytu ochutnáte pravú domácu toskánsku viacchodová večeru spojenú s ochutnávkami lokálnych vín. Počas pobytu navštívime neďaleké vinárstvo a ochutnáme vynikajpce lokálne vína. Návštívime jedno z najvyššie položených mestečiek v Toskánsku, mestečka MONTEPULCIANO a oddychujeme pri bazéne v tomto prekrásnom prostredí. Nemôžeme vynechať ani romantické mesto Pienza, ktorá je zapísaná v UNESCO a prechádzky úzkymi uličkami s množstvom obchodíkov, reštaurácií, kde je tradičná toskánska atmosféra, výborna miestna gastronómia, zmrzlina, káva, víno...Do programu môžeme zaradiť aj výlety do okolia, malých dediniek, toskánske kúpele, kurz varenia toskánskych jedál s domácou pani. Minimálny počet osôb na kurze 4 osoby.
S radosťou Vám doporučíme čo sa dá v okolí vidieť a zažiť a kde sa dobre najesť a pod.
Zmena programu a časov vyhradená. Možnosť program prispôsobiť požiadavkám klienta.

V prípade záujmu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..